Na letošní „Den dětí“ určitě nezapomeneme

Ještě ve středu ráno 1. června nikdo z nás při příchodu do školky netušil, co nás bude celé dopoledne čekat. Paní učitelky i tety (provozní pracovnice) byly do svačinky tajemné a nic nám neprozradily. Slunce krásně svítilo, a tak jsme po svačince rychle vyběhli na zahrádku. Tam už jsme poznali, co si pro nás paní učitelky připravily. Zahrádka byla sportovně naladěna a my jsme hned začali prověřovat svou obratnost v hodu na koš, ve skákání v pytlích, na slalomové dráze a v dalších disciplínách. Za každý splněný úkol obdržel každý z nás razítko, a pak už jsme jen přepočítávali, zda jich máme plný počet a může nás čekat zasloužená sladká odměna. Byli jsme šikovní, a tak jsme si odměnu zasloužili všichni. A co jsme dostali? Tety nám přinesly sladký červený meloun a k tomu ještě výbornou osvěžující zmrzlinu. A co měly pro nás přichystané paní učitelky? Pro každého vlastní bublifuk.

Děkujeme milé tety a paní učitelky, byl to SUPER den!