Vážení  rodiče, oznamuji vám, že  do třídy Štěňátka se v pondělí vrací paní učitelka Laštovková. Paní učitelka Peterová je i nadále nemocná a paní učitelka Holcnerová, která tento týden suplovala, je bohužel v karanténě.
Karanténa ve třídách Motýlci a Berušky  končí.  V pondělí   7.2.2022 se do práce  vrací i většina paní učitelek.
Karanténa ve třídách Kačenky a Kuřátka se prodlužuje do úterý 8.2.2022  pro děti, které byly ve školce ještě ve čtvrtek a přišly do dalšího rizikového kontaktu. Současně se prodlužuje karanténa pro všechny učitelky a asistentku pedagoga. O dalším  vývoji situace vás budu informovat na těchto webových stránkách. Děti, kterých se karanténa netýká, půjdou do třídy Štěňátka.

Karanténa v MŠ Longenova  skončí  v pondělí  7.2.2022. Provoz bude obnoven v úterý  8.2.2022. Bohužel je v karanténě s dětmi i veškerý personál, takže v pondělí nemůžeme v MŠ Longenova přijmout ani děti, kterých se karanténa netýká.  
Upozorňuji, že je třeba sledovat u dětí příznaky onemocnění  Covid -19 a děti s příznaky do školky nedávat, nechat děti  otestovat PCR testem. Je dobré vědět, zda dítě má nebo nemá Covid-19.
Všem, kteří budou potřebovat potvrdit karanténu pro zaměstnavatele, jsem samozřejmě k dispozici. Dejte mi vědět emailem nebo sms zprávou a já příslušný dokument připravím.
Děkuji za pochopení.   Taťána Mastná, ředitelka MŠ.