Vážení rodiče, přinášíme vám čerstvé informace o situaci ve školce.

Nejprve dobrá zpráva pro rodiče dětí ze třídy Štěňátka.

Po nemoci se nám v pondělí vrací do školky paní učitelky. Těšíme se a doufáme, že se nám vrátí i děti. Děkujeme všem rodičům za projevené pochopení situace. Děkujeme, že jste si nechali děti doma po celou dobu, kdy byla třída Štěňátek bez svých učitelek a asistentky pedagoga. Pomohli jste tím mateřské škole zvládnout organizaci vzdělávání v ostatních třídách, ve kterých nám průběžně také chybí učitelky a uklízečky. Velice si toho vážíme .  Také v kuchyni MŠ Dukelská není ještě situace ideální. Po skončení karantény paní kuchařek zůstaly dvě na nemocenské. Místo v pěti vaří tedy pouze ve třech. Za pomoci dalšího personálu školky zvládají  dobře.  Všem „pomocníčkům“ za to patří dík.

Ještě jednou děkujeme.  

Taťána Mastná, ředitelka MŠ.