Aktuality

Exkurze do SOUS Benešov

Exkurze do SOUS Benešov

Velmi zajímavou exkurzí zakončily z Kuřátek a Kačenek tento týden. Milé přijetí je čekalo ve středním odborném učilišti stavebním v Benešově, kde se seznámily s obory aranžér, zedník, truhlář a instalatér. Dětem se vše moc líbilo, nové prostředí i informace je...

číst více
Vynášení Morany

Vynášení Morany

Konečně jsme se dočkali a mohli vyhnat zimu. S Moranou do Konopiště vyrazily děti ze třídy Kuřátek a Kačenek ve středu 22. března 2023. A protože nám počasí opravdu přálo a sil jsme měli dost, stihli jsme i pozdravit medvěda Jirku v jeho výběhu. M. Vosičková,...

číst více
Začalo jaro

Začalo jaro

Děti ze třídy Štěňátek navštívily v pátek 17. března Muzeum Podblanicka, kde se seznámily s životem včel. Dozvěděly se spoustu zajímavých informací o životě těchto pracovitých tvorů. Vyzkoušely si i pracovní pomůcky včelaře, vědí, jak to vypadá v úlu a již ví, jaký...

číst více

Na Paloučku

Longenova 1719