Aktuality

Divadlo O pejskovi a kočičce

Divadlo O pejskovi a kočičce

Dnes 28. 11. nás navštívilo divadlo Kamila Kouly s pohádkou O pejskovi a kočičce. Pejsek a kočička nám během představení vyprávěli příběhy O roztržených kalhotách, Jak myli podlahu, Jak pekli dort. Celé představení bylo plné veselých písniček, říkánek a dětského...

číst více
Bářino toulavé divadlo

Bářino toulavé divadlo

Školku dnes 6. listopadu navštívilo Bářino toulavé divadlo s pohádkou Skřítek Valerián. Jako v každé pohádce dobro zvítězilo nad zlem. Nad Bahňafousem vyhráli skřítek Valerián a ježek Artur a zachránili vílu Kardamínku.Po představení jsme si mohli všechny loutky...

číst více
Podzimní setkání s rodiči u Motýlků

Podzimní setkání s rodiči u Motýlků

Ve středu 11.10. třída Motýlků s rodiči vítali podzim na naší školní zahradě. Společně vyráběli podzimníčky. Při tvoření si rodiče vyslechli několik důležitých informací o školní zralosti dětí a o dalších plánovaných akcích. Počasí se vydařilo, bylo krásné slunečné...

číst více

Na Paloučku

Longenova 1719