Aktuality

„Tři králové“

„Tři králové“

První týden v novém roce provázelo třídu Koťátek téma "Tří králů". Děti se seznámily s příběhem "O třech králích" a naučily se koledu "My tři králové". V den svátku těchto tří mudrců si děti vyrobily koruny a hrály různé pohybové hry s tříkrálovským tématem, nechyběly...

číst více
„Sváteční dopoledne na Koťátkách“

„Sváteční dopoledne na Koťátkách“

Sváteční dopoledne si třída Koťátek užila ve čtvrtek 17.prosince. Děti přišly do MŠ slavnostně naladěné, maminky se postaraly o cukroví, ve třídě svítil adventní věnec a zářil vánoční stromeček. Jen co jsme zazpívali koledy, zazvonil zvoneček a Ježíšek přinesl dětem...

číst více
„Vánoční stromeček“

„Vánoční stromeček“

Jako každý rok, tak i letos se děti spolu s paní učitelkami došly podívat na náměstí na vánoční stromeček a dřevěný betlém. Zazpívaly si známé koledy a pověděly vánoční básničky, které se naučily ve školce. Po návratu do MŠ na děti čekalo překvapení v podobě dárečků...

číst více

Na Paloučku

Longenova 1719