Aktuality

Začali jsme plavat

Začali jsme plavat

Od září do listopadu se z předškolních tříd v MŠ U Kohoutka Sedmipírka stávají „plaváčci“. Tento týden jsme odstartovali kurz plavání pro předškoláky, který probíhá tradičně v krytém plaveckém bazénu Benešov. Milé a sympatické lektorky z Plavecké...

číst více
Za zvířátky do Pomněnic

Za zvířátky do Pomněnic

Do Pomněnic dnes vyrazily třídy Kuřátka a Kačenky. Na 5 stanovištích si mohly děti vyzkoušet, nebo se dozvědět něco nového. Zajímavým vyprávěním jsme se v učebně ponořili do myslivosti, informace o zvěři byly doplněny ukázkami paroží, kostí, kůží atd. Veterinární péči...

číst více
Vodní dům u nádrže Švihov

Vodní dům u nádrže Švihov

V akváriích líně plují ryby, poležení v polštářích nabízí obří škeble, a výroba mraků v plném proudu. To byla náplň dopoledne pro děti ze tříd Kuřátek a Kačenek ve vodním domě v Hulicích, hned vedle vodní nádrže Švihov. Mikroskopy a zvětšené modely přiblížily dětem...

číst více

Na Paloučku

Longenova 1719