Aktuality

Jak jsme jeli do kina

Jak jsme jeli do kina

Dnešní den dětí jsme oslavili cestou vlakem do kina v Čerčanech. Třídy Koťátek, Kuřátek, Kačenek, Motýlků a Medvíďat se nám podařilo "nasoukat" do vlaku v Benešově a kupodivu bez velkých ztrát, se nám podařilo i vystoupit. Pro některé to byla první jízda vlakem i...

číst více
Preventivní program policie ČR

Preventivní program policie ČR

V pondělí 22. 5. a ve středu 23. 5. naši školku navštívili policisté. Nablízko se tak děti mohly seznámit s prací policistů, co ke své práci potřebují a jak je jejich práce náročná. Mimo jiné si mohly prohlédnout policejní auto zevnitř. Dočkaly se i odpovědí na...

číst více
Tvoření pro maminky na VoŠ a SZeŠ Benešov

Tvoření pro maminky na VoŠ a SZeŠ Benešov

Dnes přijala třída Koťátek pozvání do Vyšší odborné školy a Střední zemědělské školy Benešov ke studentům oboru Zahradnictví. Studenti si pro děti připravili krásné květiny, které si děti dozdobily zápichy s bonbóny,  papírovou ozdobou a mašlí dle vlastní fantazie....

číst více

Na Paloučku

Longenova 1719