Aktuality

,,Motýlci v Konopišti“

,,Motýlci v Konopišti“

Děti ze třídy Motýlků prožily v pátek 2.10.2020 krásné dopoledne. Časně ráno vyrazily ekovláčkem do Konopiště. Navštívily medvěda Jirku, při krmení semínky dováděly s pávy. Kochaly se krásným výhledem na podzimní scenérii zámku a rybníka. Na závěr výletu si děti...

číst více
„Štěňátka v Konopišti“

„Štěňátka v Konopišti“

Ve čtvrtek 24. září 2020 využila třída Štěňátek ještě posledního pěkného zářijového dne, a proto se vydala na jednu z dalších "pěších túr", tentokráte s cílem dojít až do Konopiště. Celou cestu je doprovázelo sluníčko, a tak si Štěňátka vykračovala s úsměvem, s písní...

číst více
Štěňátka v muzeu

Štěňátka v muzeu

V úterý 22. září 2020 navštívila třída Štěňátek místní Muzeum umění a designu, které si pro děti připravilo výukový program s názvem "Tvůj vysnění dům". Edukátorka Tereza Drexlerová provedla děti expozicí, která byla věnována benešovské architektuře. V závěru programu...

číst více

Na Paloučku

Longenova 1719