Aktuality

„Sněhurka a sedm trpaslíků“

„Sněhurka a sedm trpaslíků“

Pohádka v podání pana Kamila Kouby a paní Lucie Lichnerové se velmi líbila. V úterý 3.3.2020 jsme měli pohádkovou návštěvu "Sněhurku a sedm trpaslíků". Pohádka byla plná zábavy a písniček. Děti pohádku dobře znají jak z domova, tak z MŠ....

číst více
„Karneval“

„Karneval“

V pátek 29.2.2020 jsme vítali v MŠ princezny, piráty, policisty a další krásné masky, do kterých byly děti převlečené, protože tento den byl "KARNEVAL". Celé dopoledne děti tancovaly, hrály různé hry a soutěžily. Tento den vykouzlil úsměv na tváři každému dítěti....

číst více
„Ukázkové hodiny“

„Ukázkové hodiny“

V lednu a v únoru probíhaly na třídách předškoláků (Motýlků, Kuřátek a Kačenek) ukázkové hodiny pro rodiče, kteří se mohli seznámit s tím, co mají děti umět k zápisu do 1.třídy ZŠ. Děti rodičům zábavnou formou ukázaly, co už umí, nebo co je potřeba dopilovat. A....

číst více

Na Paloučku

Longenova 1719