Aktuality

„Pečení perníčků“

Od úterý 26.11. do čtvrtka 28.11. k nám do MŠ přijížděl včelař pan Miroslav Dvořák ze Semtínku a pekl s dětmi medové perníčky na vánoční stromeček, který budeme mít v 1.patře ve vestibulu. S předškoláky zadělával těsto, dával přivonět ke koření, učil je plnit těsto do...

číst více

„Příprava cukroví“

Ve čtvrtek 28.11. děti ze třídy Kuřátek a Kačenek připravovaly cukroví pro rodiče na nadcházející vánoční posezení. Tvořily vanilkové rohlíčky a plnily formičky na pracny. Děti jsou šikovné a práce s těstem je velmi bavila. Doufáme, že rodiče budou stejně nadšeni při...

číst více

“ Nebojsa „

V úterý 19.11. nás navštívilo "Bářino toulavé divadlo" s loutkovou pohádkou o klukovi, který se ničeho nebojí, a proto se mu říká "Nebojsa". Nebojsa - František vyráží za dobrodružstvím, aby se naučil bát. Vstoupí do temného lesa, kde se dějí divné věci. František...

číst více

Na Paloučku

Longenova 1719