Upřesnění ke karanténě ve třídě Myšky.
Vážení rodiče. Děti, které byly ve školce 30.11. a 1.12. byly poslány do nařízené karantény, která potrvá do 8.12.2021. Jelikož ale došlo k většímu úbytku dětí v pátek 27.11. a v pondělí 28.11.2021 mám podezření, že mezi těmito dětmi by mohlo být některé dítě také nemocné na Covid-19. Proto prosím všechny rodiče, aby před návratem do školky nechali otestovat děti , nejen ty, které byly v karanténě. Minimálně sledujte jejich zdravotní stav a nechte je testovat v případě příznaků, rýmy, kašle, teploty.
Současně prosím, abyste s návratem dětí do školky nepospíchali, protože obě třídní učitelky budou na neschopence minimálně dva týdny. Z důvodu velké nemocnosti školního personálu si nejsem jistá, jestli budu moct zajistit ve třídě suplování. Spíše budou děti chodit do jiné třídy, která bude právě v provozu.
Předem vám děkuji za pochopení. Přeji vám a vašim dětem pevné zdraví. Taťána Mastná, ředitelka MŠ.