Vánoční besídky ve školce.

Ve dnech od 11.12. – 18.12.2018 probíhají ve všech třídách naší mateřské školy vánoční besídky. Všechny mají společné jedno, a to, že atmosféra na nich je opravdu již skoro vánoční. K tomu přispívají ozdobené stromečky a zpívání vánočních koled, kterého se účastní i rodiče. Nahlédněte do třídy Berušek, kde součástí besídky bylo i tvoření svícnů z jablíček a ochutnávka cukroví, které přinesly maminky. Děti v této třídě měly velikou radost z dárečku od jednoho z tatínků, modrého plyšového slůněte, které si mohly na rozdíl od hraček, jež jim Ježíšek někdy v příštích dnech ve školce nadělí, odnést domů.

Vážení rodiče, děkujeme vám za vaši milou návštěvu na těchto besídkách. Přejeme vám všem krásné vánoce prožité v kruhu rodinném a hodně zdraví do nového roku. Taťána Mastná.