Dnes jsme se v dopoledních hodinách vydali za žáky 1. C ZŠ Dukelská, abychom se mohli podívat, jak probíhá taková školní výuka. Na úvod jsme si zazpívali spolu s žáky písničku „Já jsem muzikant“, a protože jsme se přišli podívat do hodiny matematiky, pak už jsme jen tiše pozorovali, jak prvňáčci pilně počítají. Na některé příklady jsme znali odpověď i my, a tak si nás paní učitelka pozvala dopředu k tabuli, kde jsme počítali, poznávali geometrické tvary a zkusili jsme si i něco málo z písanky. Také jsme předvedli, že se umíme podepsat a ti nejodvážnější z nás přednesli dokonce i říkanku. Jako pochvalu jsme všichni dostali bonbón a vyrazili jsme zpět do školky. Už se moc těšíme, až budeme do školy chodit doopravdy!

T. Komárková