Rozloučení s předškoláky ve třídě Žabek
Rozloučení s předškoláky Dne 5. 6. 2026 se na školní zahradě Na Paloučku uskutečnilo slavnostní rozloučení s předškoláky ze třídy Žabiček. Budoucí prvňáčci byli za přítomnosti rodičů slavnostně pasováni panem králem z předškoláků na školáky. Paní učitelky pro ně připravily šerpy a taštičky s drobnými dárky na památku i pro radost. Součástí slavnosti bylo také…
