Aktuality

Modrý den

Modrý den

V každém ročním období máme ve školce jeden tematický barevný den, a teď v zimě je to barva modrá. Každý si tak dnes do školky oblékl co nejvíce kousků oblečení této barvy. Skvěle jsme si toto dopoledne užili, hodně jsme soutěžili, plnili různé úkoly, od sportovních...

číst více
Karneval v MŠ Longenova

Karneval v MŠ Longenova

Dnes, 9. 2. proběhl v naší školce maškarní rej. Všichni si přinesli nádherné masky, a tak nám nic nebránilo, pořádně si toto dopoledne užít. Hrála nám veselá hudba, tančili jsme, soutěžili, hodně se nasmáli a skvěle si to užili. Děkujeme všem, kdo se na této akci...

číst více
Prázdninový provoz MŠ o letních prázdninách 2024

Prázdninový provoz MŠ o letních prázdninách 2024

Vážení rodiče, prosím čtěte pozorně! Provoz MŠ o hlavních/ letních / školních prázdninách 2024 MŠ „U kohoutka Sedmipírka“ Benešov bude uzavřena od  29. 7. – 30. 8. 2024 Možnost přijetí dítěte do jiné mateřské školy je kapacitně omezená, proto doporučujeme...

číst více

Dukelská 1546

Na Paloučku