Aktuality

Den pro naše maminky

Den pro naše maminky

Na den 10. 5. 2022 jsme se s paní učitelkami velmi těšili. Učili jsme se nové písničky, básničky a tance. Počasí nám krásně přálo, a tak se odpoledne na zahradě naší MŠ sešli nejen maminky, ale i tatínkové, babičky, sourozenci a další. Jako překvapení jsme maminkám...

číst více
Den Země v MŠ Longenova

Den Země v MŠ Longenova

Dne 22. 4. 2022 jsme společně v naší MŠ oslavili Den Země tím, že jsme si každý oblékli dle svých možností něco zeleného. Zemi jsme si vyrobili a na zahradě MŠ nás čekala stezka plná poučných informací a zapeklitých úkolů. Vše jsme společně zvládli a na závěr jsme...

číst více
Ekocentrum Čapí hnízdo

Ekocentrum Čapí hnízdo

Dne 13. 4. 2022 za námi do MŠ opět přijela lektorka z ekocentra Čapí hnízdo s programem - Zdraví a bezpečí. Paní lektorka zábavnou formou děti seznámila s integrovaným záchranným systémem a s nakládání s odpadem.

číst více

Dukelská 1546

Na Paloučku