Aktuality

Adaptace bez slziček

Adaptace bez slziček

Začal nám nový školní rok. V MŠ Longenova jsme přivítali naše milé známé dětičky a spousty nových kamarádů. Během příštích pár dní se budeme společně poznávat a seznamovat se s prostředím naší školky a přilehlé zahrady. Již dnes 6. září 2022 všechny děti moc chválíme,...

číst více
Ekovláčkem do Konopiště

Ekovláčkem do Konopiště

Dne 22. 6. 2022 jsme se Slůňaty a Medvíďaty vydali ekovláčkem do Konopiště. Zároveň jsme tento den pojali jako "červený den", abychom ladili s mašinkou. V zámecké Růžové zahradě jsme obdivovali kvetoucí růže a odpočívající pávy. Za zpěvu písní jsme se vydali zpět do...

číst více
Školní výlet Hrachov

Školní výlet Hrachov

Dne 15. 6. 2022 jsme se vypravili na dobrodružnou výpravu směr Centrum ochrany fauny v ČR Hrachov u Sedlčan. Abychom nabrali sílu, nejdříve jsme posvačili a došlo i na dobroty z batůžků. Poté jsme se vydali poznávat zvířátka. Poznali jsme čuníka Honzíka, lišku Elišku...

číst více

Dukelská 1546

Na Paloučku