Aktuality

EKO program v MŠ Longenova

EKO program v MŠ Longenova

EKO program v MŠ Longenova V letošním roce u nás, tak jako již v předchozích několika letech, opět probíhá výukový ekoprogram pořádaný lektory z „Ekocentra Čapí hnízdo“.  Program je rozdělen do čtyř celků, každý trvá 90 minut a v naší...

číst více
Adventní čas v MŠ Longenova

Adventní čas v MŠ Longenova

Adventní čas v MŠ Longenova Už od začátku prosince se děti ze Slůňátek a Medvíďátek nejen těšily, ale také pilně připravovaly na příchod Ježíška. S paní učitelkami vyráběly dárky z keramické hlíny a také vánoční přáníčka. V pondělí 5.12.2022 musely...

číst více
Medvíďata na vánočním koncertu

Medvíďata na vánočním koncertu

Medvíďata na vánočním koncertu ZUŠ První adventní neděle je za námi, kolem nás se začíná vše ladit do předvánoční nálady, a tak se i děti ze třídy Medvíďata nechaly strhnout touto sváteční atmosférou a přijaly pozvání na vánoční koncert žáků ZUŠ J. Suka...

číst více

Dukelská 1546

Na Paloučku