Aktuality

Policejní návštěva číslo II

Policejní návštěva číslo II

V letošním roce jsme již podruhé přivítali v naší školce policejní návštěvu.V pondělí 15.5.2023 nás tentokrát navštívil s policejní výstrojí i výzbrojípan policista vrchní inspektor nadpraporčík Jaroslav Bican.Jeho poutavé vyprávění o činnosti policistů nadchlo nejen...

číst více
Čarodějnický týden u Medvíďat

Čarodějnický týden u Medvíďat

Poslední dubnový týden se ve třídě „Medvíďata“ nesl v duchu příprav na páteční čarodějnický rej.Rodiče připravovali čarodějnické kostýmy, a děti se učily čarodějnická říkadla a písničky,malovaly a vyráběly nejrůznější čaroděje a čarodějnice.S paní učitelkami...

číst více
Den Země jsme oslavili v zeleném

Den Země jsme oslavili v zeleném

To, že má Den Země svátek, jako každý z nás, to již všichni naši předškoláci vědí. Že ji máme chránit, starat se o ni a dávat pozor, aby ji nikdo jiný zbytečně neničil a neznečisťoval, to se ve školce často učíme. A protože jsme děti nejen učenlivé, ale také...

číst více

Dukelská 1546

Na Paloučku