Aktuality

Žlutý den.

Žlutý den.

Žlutý den Ani letos nesměl chybět v naší školce „Žlutý den“, proto jsme se v pátek 23. 10. 2020 oblékli do žluté barvy a společně si užili žluté dopoledne, během kterého jsme plnili různé úkoly. Společně jsme také vytvořili sluníčko ze všeho, co jsme v naší třídě...

číst více
Loučení s předškoláky – Zajíčci

Loučení s předškoláky – Zajíčci

Loučení s předškoláky – Zajíčci Školní rok se pomalu a jistě přiblížil ke svému závěru, a tak je na místě rozloučit se i s našimi předškoláky. Vzniklá coronavirová situace nás donutila udělat to jinak, než je zvykem – bez přítomnosti rodičů, příbuzných...

číst více
Návštěva 1.třídy  ZŠ Dukelská

Návštěva 1.třídy ZŠ Dukelská

Ve středu 4 3.2020 jsme s předškoláky ze třídy Zajíčků navštívili 1. třídy ZŠ Dukelská. V ukázkové hodině, kterou si pro nás paní učitelky z 1. tříd připravily, děti nejen viděly, co je v příštím roce čeká, ale zároveň si i vyzkoušely poznávat...

číst více

Dukelská 1546

Longenova 1719