Aktuality

„Hravé učení s Tondou a Toničkou“.

Ve čtvrtek 7. 11. 2019 proběhl ve třídě Zajíců a Ježků ekologický program z Ekocentra Čapí hnízdo nazvaný „Hravé učení s Tondou a Toničkou“. Naše 1. společné setkání se neslo v duchu „Malý, velký, tlustý, tenký“. Opravdu hravou formou jsme porovnávali...

číst více

Halloweenská diskotéka.

Na pátek 1.11.2019 se všechny odvážné děti moc těšily. Třídy Zajíčků a Ježků pořádaly Halloweenskou diskotéku. Do tříd chodili kostlivci, čarodějnice, dýně, duchové a další strašidla. Společně jsme zpívali, tancovali, soutěžili, vařili čarovný lektvar a na závěr...

číst více

Žlutý den ve školce.

Jako každoročně, tak i letos se v naší školce konal dne 25. 10. 2019 „Žlutý den“. Žlutá barva nás provázela nejen na stromech v naší zahradě, ale i na oblečení a činnostech během dne. Za celé snažení si každý odnesl diplom a malou odměnu. Ve třídě zajíčků...

číst více

Dukelská 1546

Longenova 1719