Aktuality

Maškarní rej.

Maškarní rej.

Ve čtvrtek 16.2.2023 proběhl na naší školce maškarní rej. Školka byla plná princezen, čarodějů, bojovníků, víl, spidermanů, čertíků, rytířů, pirátů a dalších pohádkových postav. Děti si užily příjemné dopoledne plné soutěží, tance, her a dobré nálady. Maškarní...

číst více
Zimní olympijské hry

Zimní olympijské hry

Ve čtvrtek 9. 2. probíhaly ve třídě Ježečků zimní olympijské hry. Děti se rozdělily na dvě družstva a každé družstvo si vyrobilo svou vlajku, kterou se reprezentovaly při slavnostním nástupu. Všichni sportovci si vyzkoušeli lyžování, biatlon, skoky na lyžích,...

číst více
Modrý den.

Modrý den.

V úterý 31.1.2023 proběhl v naší školce „modrý den“ a kdo nezapomněl, přišel v modrém oblečení. Děti si hrály, tancovaly a  také soutěžily. Zkrátka den plný veselí. Podívejte se, jak to slušelo našim nejmenším.

číst více

Dukelská 1546

Longenova 1719