Aktuality

Dětský den třídy Myšek u hasičů.

Dětský den třídy Myšek u hasičů.

Dětský den třídy Myšek u hasičů. Na Den dětí jsme s dětmi naší třídy navštívily Hasičský záchranný sbor ČR v Benešově. Ochotní hasiči předvedli svou techniku i svou přípravu k zásahu. Dovolily dětem různé věci osahat, děti si prohlédly hasičská auta, zatroubily si,...

číst více
Včelař ve školce „ Na Paloučku „ .

Včelař ve školce „ Na Paloučku „ .

Včelař ve školce „ Na Paloučku „ . V pondělí 30. 05. 2022 navštívil naši školku včelař, který s sebou přivezl mnoho obrázků, model úlu i se včelami, opravdové pomůcky každého včelaře a ukázky včelích produktů. Děti si zahrály několik tematických her, aktivně...

číst více
Zelený den ve školce

Zelený den ve školce

V pátek 13.5.2022 se konal na naší školce „ Zelený den “. Děti i paní učitelky přišly v zeleném tričku. Převážnou část dne byly děti venku na zahradě, kde plnily spoustu zajímavých úkolů. Házely oštěpem, kroužily obručí, střílely na branku a přetahovaly se lanem....

číst více

Dukelská 1546

Longenova 1719