Aktuality

Ruku v ruce s alternativní pedagogikou.

Ruku v ruce s alternativní pedagogikou.

Ruku v ruce s alternativní pedagogikou. V rámci tématu „Louka plná květin“ připravil dětem zajíček Ušáček, maskot třídy Zajíčků, překvapení. Ve třídě se objevil tajemný balík a po přečtení motivačního příběhu, děti postupně, jeden po druhém odkrývaly dečku a...

číst více
Prázdninový provoz MŠ o letních prázdninách 2024

Prázdninový provoz MŠ o letních prázdninách 2024

Vážení rodiče, prosím čtěte pozorně! Provoz MŠ o hlavních/ letních / školních prázdninách 2024 MŠ „U kohoutka Sedmipírka“ Benešov bude uzavřena od  29. 7. – 30. 8. 2024 Možnost přijetí dítěte do jiné mateřské školy je kapacitně omezená, proto doporučujeme...

číst více
Zajíci na plavání.

Zajíci na plavání.

Děti ze třídy Zajíčků se staly v letošním školním roce předškoláky a čeká je tak deset lekcí plaveckého kurzu. 1. absolvovaly svou sedmou lekci a počáteční strach a obavy, které provázely první a druhou hodinu, se rozplynuly, jako vlnky na vodě.Za vedení a dozoru dvou...

číst více

Dukelská 1546

Longenova 1719