Aktuality

Zelený den u Žabiček

Zelený den u Žabiček

Zelený den u ŽabičekV pátek 21.3.2023 se konal v naší školce "Zelený den". Jak už každý tuší, celý tento den se točil kolem zelené barvy. Děti, učitelky i teta Péťa s paní kuchařkou přišly v zeleném oblečení. Společně jsme si užili zelené dopoledne, během kterého jsme...

číst více
Maškarní rej.

Maškarní rej.

Ve čtvrtek 16.2.2023 proběhl na naší školce maškarní rej. Školka byla plná princezen, čarodějů, bojovníků, víl, spidermanů, čertíků, rytířů, pirátů a dalších pohádkových postav. Děti si užily příjemné dopoledne plné soutěží, tance, her a dobré nálady. Maškarní...

číst více
Zimní olympijské hry

Zimní olympijské hry

Ve čtvrtek 9. 2. probíhaly ve třídě Ježečků zimní olympijské hry. Děti se rozdělily na dvě družstva a každé družstvo si vyrobilo svou vlajku, kterou se reprezentovaly při slavnostním nástupu. Všichni sportovci si vyzkoušeli lyžování, biatlon, skoky na lyžích,...

číst více

Dukelská 1546

Longenova 1719