Aktuality

Olympijské hry ve třídě Ježečků.

Olympijské hry ve třídě Ježečků.

Ve třídě Ježečků se minulý týden konaly zimní olympijské hry. Nejprve se děti dozvěděly, jak taková olympiáda probíhá, co symbolizují olympijské kruhy na vlajce a jaké sporty na olympiádu patří. Každý tým si vyrobil vlastní vlajku, zapálil se symbolický olympijský...

číst více
Leden ve třídě Ježečků v MŠ „U kohoutka Sedmipírka“.

Leden ve třídě Ježečků v MŠ „U kohoutka Sedmipírka“.

Leden ve třídě Ježečků v MŠ „U kohoutka Sedmipírka“.Děti z Ježečků si užívají letošní zimu a hlavně napadaný sníh. Na hřišti staví sněhuláky, koulují se a jezdí na lopatách. Při vší té zábavě ale nezapomínají na zvířátka a hlavně na ptáčky. Nejenže se naučily poznávat...

číst více
Vánoční těšení

Vánoční těšení

Vánoce jsou, byly a vždy budou nejkrásnějšími svátky v celém roce. Je to čas k radosti, čas k veselí a štěstí. I v naší školce tomu nebylo jinak. Ve čtvrtek 17.12.2020 navštívil děti ve školce " Ježíšek". Než se však stalo, tak jsme si připomněli vánoční zvyky a...

číst více

Dukelská 1546

Longenova 1719