Aktuality

Ukázková hodina ve třídě Ježečků

Ukázková hodina ve třídě Ježečků

Ve čtvrtek 10.11. proběhla ve třídě Ježečků ukázka vzdělávání. Rodiče měli možnost nahlédnout, jak vypadá běžný den jejich dětí v MŠ. Byli přítomni již od 8 hodin, kdy probíhá volná hra a mohli pozorovat, jak se jejich dítě projevuje v kolektivu a zapojuje do her....

číst více
Lampionový průvod

Lampionový průvod

V pondělí 31.10.2022 se konal tradiční lampionový průvod dětí a rodičů MŠ U kohoutka Sedmipírka. Velké množství barevných lampionků a vydlabaných dýní rozsvítilo blízké okolí školky. Děti si na školní zahradě zazpívaly písničku " Máme doma obludu ", a pak průvod vyšel...

číst více
Divadelní představení O Písničce

Divadelní představení O Písničce

V úterý 1. 11. 2022 zavítalo k nám do školky divadélko s pohádkou O písničce. Pohádka nás svými pěknými písničkami za doprovodu akordeónu vtáhla přímo do děje a to úplně doslova. Děti totiž pomáhaly princi Jaromírovi zachránit princeznu Písničku před zlým čarodějem....

číst více

Dukelská 1546

Longenova 1719