Aktuality

Divadelní pohádka „Šašek a čert“

Divadelní pohádka „Šašek a čert“

Divadelní pohádka „Šašek a čert“ Na PaloučkuV úterý 14. 11. 2023 nás navštívilo další divadélko s pohádkou „Šašek a čert“. Pohádka pojednávala o zlém a lakomém králi, kterého si chtěl odnést do pekla čert za jeho dlouhý seznam hříchů. Celou situaci ovšem vyřeší...

číst více
Zajíčci v knihovně

Zajíčci v knihovně

Zajíčci v knihovně Ve středu 8.11. děti ze třídy Zajíčků vyrazily do městské knihovny. Tam na ně čekala moc milá paní knihovnice a krásná knížka o velrybě.Na začátku děti přivítal maskot Buky, kterému řekly svá jména a poté už jim paní knihovnice Lenka představila...

číst více
Halloweenské dopoledne u Zajíčků

Halloweenské dopoledne u Zajíčků

Halloweenské dopoledne u ZajíčkůV úterý 31. října se zahalila šatna Zajíčků do pavučin a kdo se nebál, mohl vstoupit. Nakonec se odvážili všichni Zajíčci, kteří ten den do školky přišli. Každý se převlékl do kostýmu, a tak jsme měli třídu plnou čarodějů, čarodějnic,...

číst více

Dukelská 1546

Longenova 1719