Čarodějnický den u Zajíčků
Ve čtvrtek 28. 4. se ve třídě Zajíčků točilo vše okolo čarodějnic.  Nejenže děti vítala hned u dveří čarodějka Markéta, ale také samotné děti mohly přijít do školky v kostýmu čarodějů a čarodějnic. Kdo nepřišel oblečen z domu, mohl si vyzkoušet alespoň čarodějnický klobouk. S posledním přicházejícím dítětem přilétla ještě čarodějnice Jarka a mohly začít čarodějnické zkoušky.
Děti například vyráběly čarodějnice z papíru, létaly na koštěti slalomem a zdolávaly překážky. Také hledaly začarované jedovaté jablko, řešily čarodějnické sudoku, skládaly obrázky čarodějnic a dostatečně si zařádily na diskotéce.
Za správně splněné úkoly získaly malou sladkost a také potvrzení, které vlastníka opravňuje k provádění čarovné činnosti. Všichni si tento zvláštní den užili a jsou připravení na 30. 4., kdy bude na mnoha místech naší republiky zapálena hranice s čarodějnicí.

        Mgr. Jaroslava Laliková