Čertovská besídka v MŠ „U kohoutka Sedmipírka“.
Do naší mateřské školy jsme ani v tomto školním roce nemohli pozvat Mikuláše s čerty a anděly, proto jsme si na tyto nadpozemské bytosti alespoň zahráli. Maminky oblékly děti do kostýmů. Pokud děti neměly z domova růžky, paní učitelky je vyrobily. V pátek 3.prosince jsme uspořádali čertovskou diskotéku. Děti kromě tance čekaly různé hry a soutěže. Domů si odnášely bohatou mikulášskou nadílku, ve třídě Štěňátek děti dostaly i diplomy. Doufám, že si dopoledne děti patřičně užily. Taťána Mastná, ředitelka MŠ.

Vánoční výzdoba v MŠ „U kohoutka Sedmipírka“.

Vánoční výzdoba v MŠ „U kohoutka Sedmipírka“.
O vánoční výzdobu haly v naší mateřské škole se postaraly studentky Středního odborného učiliště stavebního Jana Nohy v Benešově. Spolupráce mezi našimi školami má již několikaletou tradici a my si toho velice vážíme. Děkujeme tímto paní učitelce Rolové a studentkám. Taťána Mastná, ředitelka.