Vážení rodiče.
Naše mateřská škola se v loňském roce zapojila do projektu „Cvičíme s lokomocí“. Paní učitelky byly zaškoleny a při každodenním cvičení s dětmi naplňují podmínky zdravého cvičení tak, aby se děti pohybovaly správně a aby v budoucnu neřešily zdravotní problémy spojené např. s vadným držením těla.
Více o tomto programu se dozvíte na přiloženém letáčku.
Tímto vás srdečně zveme na schůzku s fyzioterapeutem, který vám na toto téma zodpoví konkrétní otázky týkající se tohoto tématu. Ve čtvrtek 15.10.2020 během dne proběhne ve školce vyšetření dětí, které stojí 400,- Kč. Děti budou vyšetřeny na základě předem vyplněné přihlášky, o kterou si řekněte paní učitelce. Každé vyšetření bude písemně vyhodnoceno a dostanete jej během několika dnů.
Ve stejný den, tj. ve čtvrtek 15.10.2020 proběhne zmiňovaná schůzka, a to od 16.00. hod. Ve které třídě ještě upřesníme.