Zvláštní zvířata z řádů bezobratlých, ryb, obojživelníků, plazů, ptáků a savců nám dnes v MŠ Dukelská v poutavém vyprávění představil pan Michal Procházka. Vzdělávací program se spoustou zajímavostí byl zaměřen především na potlačení uměle vyvolávaného strachu z některých živočichů. Projekce s vyprávěním byla doplněna o ukázky zvuků a dokonce ukázku některých živých tvorů. Některé živočichy si ti odvážnější mohli vzít dokonce do ruky. Sklípkana, žábu, strašilku nebo gekona jsme si tak mohli prohlédnout z naprosté blízkosti a zjistili jsme, že se opravdu není čeho bát. Na závěr nám byl představen největší zástupce zvířecí říše dnešního programu, hroznýš Karel, který nás svou velikostí doslova ohromil. A ti, co to do dnešního dne nevěděli, už ví, že hadi vůbec nejsou slizcí.

K. Adámková, učitelka