Honza Krejčík ze Záplatovic ve školce
V pátek 6. 10. 2023 k nám zavítal veselý Honza Krejčík se svým hudebním představením. Svým přirozeným vystupováním vtáhl děti do akce, takže zpívaly, skákaly, rytmizovaly, až tím rozproudily energii v celé třídě. Honza dětem ukázal, že volný čas se dá trávit i jiným způsobem než před počítačem, tabletem či mobilem. Děti si zahrály panáka, cvrnkaly kuličky, házely duhovými míči a vyzkoušely si tzv. „Hlavolep“ (čepičky, na které se po nasazení na hlavy hází měkký míček jako na terč).
A co si vlastně děti z vystoupení odnesly? Mimo dobré nálady i to, co se přesně zpívá v jedné s Honzových písní: „Vyběhneme na hřiště i na dvorky, známe dobré způsoby, jak prožívat volný čas. Kdo si hraje, nezlobí, to ví přece každý z nás!“

Mgr. Jaroslava Laliková