Vážení rodiče, začátek nového školního roku bude tentokrát v úterý 1.9.2020. Přinášíme vám několik důležitých informací k tomuto dni a k adaptaci nejmenších dětí.

1. září ve třídách Kačenky , Kuřátka, Zajíčci a Medvíďata máme jiný režim, než v ostatních třídách.

Rodiče s nejmenšími dětmi, zařazenými do těchto tříd, mohou přicházet do školky během celého dopoledne, tj. od 6.30 – 11.00 hod. První den ve školce bude spíše informační a seznamovací. Děti ve školce buď ještě nezůstávají samy bez rodičů, nebo jen chvíli.

/Pokud jdou maminky již 1. září do zaměstnání, přivedou děti do 8.30 hod. Z důvodu úspěšné adaptace dítěte na MŠ je třeba, aby děti odešly z MŠ nejpozději po obědě, proto vás prosíme, pamatujte na to./

V těchto třídách bude probíhat adaptace dětí na mateřskou školu. Proto budou po určitou dobu ve třídě od rána do oběda přítomné obě učitelky. Počítáme , že toto období bude trvat 2- 4 týdny. Prosíme rodiče dětí v adaptačním programu, aby těsně spolupracovali s učitelkami ve třídách a pomohli tím svým dětem zvládnout adaptaci co nejlépe.

Již nyní je na nástěnce u hlavního vchodu MŠ Dukelská zveřejněno, do které třídy jsou děti zařazeny.

Případné dotazy a připomínky můžete řešit s ředitelkou MŠ v pondělí 31.8.2020.

Těšíme se na vás i vaše děti a doufáme, že společně vykročíme do nového školního roku tou správnou nohou.

Taťána Mastná, ředitelka MŠ