Informace k zápisu dětí do MŠ „U kohoutka Sedmipírka“ Benešov.
Vážení rodiče, abych uklidnila netrpělivé žadatele o umístění dětí do školky „U kohoutka Sedmipírka“, přináším první důležité informace .
Dostala jsem 113 přihlášek. Přijato bude 99 dětí.
Budou přijaty všechny děti narozené do konce října 2017, a to bez ohledu na jejich trvalé bydliště.  Děti, narozené v listopadu 2017 a později, budou zařazeny do „pořadníku“ podle věku a jakmile se uvolní ve školce místo, bude jim toto místo nabídnuto.
Při přijímání dětí jsem vyhověla vašim preferencím o umístění dětí do MŠ Longenova i do MŠ Dukelská. Tímto vám děkuji, že jste k přihlášce připojili doplňující informace o dětech, důvodech žádosti a také právě o tom, kterou školku preferujete. Velice jste mi tím pomohli.
Ještě jedna informace  by vás mohla zajímat. Při zařazování dětí do tříd se snažím přihlédnout k tomu, ze které obce jsou. Např. ze Struhařova, Chlístova, Václavic, pokud jsou stejného věku. Pro příští školní rok otevřeme 3 třídy malých dětí.  Starší děti budou zařazeny do stávajících tříd , ve kterých jsou děti  jim bližší věkem.  V MŠ Longenova  bude stávající třída doplněna o nové děti ze zápisu. Bude to třída věkově smíšená.
Vážení rodiče, jelikož zpracovávám velké množství přihlášek, prosím vás o strpení. Jakmile to bude možné, zašlu vám  email nebo sms zprávu s potvrzením o přijetí vašeho dítěte k předškolnímu vzdělávání. Mohla bych to stihnout do 10.6.2020.  Rozhodnutí o přijetí / dokument / obdržíte až na informační schůzce, kterou svolám na poslední týden v srpnu. Pokud byste ho potřebovali dřív, spojte se se mnou telefonicky nebo emailem.  Rozhodnutí nepřijatým dětem budu posílat poštou doporučeně.
Sledujte prosím naše webové stránky školy, koncem prázdnin vám poskytneme informace k adaptačnímu programu dětí a některé další důležité informace.
Snad jsem vám udělala radost, nebo alespoň většině z vás. Těším se na budoucí spolupráci s vámi.        
Taťána Mastná, ředitelka MŠ.