Nová informace pro rodiče dětí, které navštěvovaly o jarních prázdninách školku Na paloučku. Bohužel v pátek 19.2.2021 se děti setkaly s pozitivně testovanou osobou. Rodiče dětí, kterých se z tohoto důvodu týká karanténa, budou vyrozuměni dopisem z hygieny a kontaktováni pracovnicí hygieny nebo call centra chytré karantény. Pokud děti neprodělaly nemoc Covid-19 v posledních třech měsících, je třeba, aby absolvovaly test. Nemusím jistě říkat, že mě situace kolem Covidu -19 velice mrzí. Karanténa je nepříjemná, ale neznám jiný způsob, jak zabránit dalšímu šíření nemoci. Snažíme se, jak nejlépe umíme. Vyřazujeme děti, které mají rýmu nebo kašel, protože právě to může být příznak, pomáháme hygieně trasovat další kontakty. Bohužel trasování je poznamenáno vždy několika denním zpožděním. Nevím, co ještě říct. Jsme v tom všichni spolu a já doufám, že to už nebude dlouho trvat. Taťána Mastná, ředitelka MŠ.