Podzim už natrvalo převzal vládu nad přírodou, dny se zkracují, počasí začíná být nevlídné a vítr si vesele pohrává s barevným listím.

V úterý 5.listopadu se konal ve školce Na Paloučku lampiónový průvod. Na zahradě jsme se přivítali písničkou „ Máme doma obludu „ a vydali jsme se na cestu Benešovem. Naše společná cesta končila na náměstí u kašny, kde na Nás čekala „ Podzimní víla „. Na uvítanou jsme jí zazpívali písničku a ta všem dětem rozdala malou dobrotu na cestu domů.

Tímto večerem jsme se rozloučili s podzimem a ve školce budeme netrpělivě vyčkávat Martina, zda přijede na svém bílém koni.

Děkujeme za hojnou účast všem rodičům a věříme, že příští rok se opět sejdeme a společně strávené chvíle si užijeme.

Paní učitelky ze školky Na paloučku