V úterý 13. 6. 2023 se v odpoledních hodinách ve školce U kohoutka Sedmipírka loučily tři třídy předškoláků z hlavní budovy. Třídy Koťátek, Kuřátek a Kačenek se loučily s dětmi, které odcházejí do prvních tříd. Programem je provázel Honza Krejčík, který všechny děti pasoval do „řádu školáků“, po splnění úkolu děti už nic nedrží v jejich „rozletu“ do školy. Počasí nás trochu napínalo, ochladilo se, ale nakonec vydrželo a pršet začalo až těsně po skončení programu. S předškoláky se přišli rozloučit i kamarádi, kteří ve školce ještě zůstávají. Věříme, že si to všichni užili. Budoucím školákům přejeme úspěšný vstup do školy, dobrý kolektiv kamarádů, hodné paní učitelky a samé jedničky.

kolektiv učitelek U kohoutka Sedmipírka

fotografie od rodičů dětí
fotografie od rodičů dětí
fotografie od rodičů dětí