Loučení s předškoláky – Zajíčci

Školní rok se pomalu a jistě přiblížil ke svému závěru, a tak je na místě rozloučit se i s našimi předškoláky. Vzniklá coronavirová situace nás donutila udělat to jinak, než je zvykem – bez přítomnosti rodičů, příbuzných a známých. Ani počasí nám tentokrát nepřálo. Po celý den pršelo. To nám ale na radosti a zábavě neubralo. Zůstali jsme věrní své třídě.

Během dopoledne plnili naši Zajíčci úkoly, aby dokázali, že jsou z nich opravdoví předškoláci připravení na další životní etapu. Všichni se probojovali až do cíle, kde je čekalo slavnostní pasování na předškoláky. Celé dopoledne si zpříjemňovali malým občerstvením.

Závěrem zbývá jen popřát všem Zajíčkům hodně úspěchů, radosti a nových kamarádů na základní škole. Budeme se těšit, že k nám někdy zavítají a pochlubí se, jak se jim daří.

p. uč. Jarka a Lenka