V průběhu uplynulých dvou týdnů probíhaly na všech třídách v hlavní budově naší školky masopustní karnevaly. Nejen děti, ale i učitelky se proměnily v pohádkové bytosti, princezny, rytíře, piráty, zvířátka i jiné krásné masky. Probíhalo bujaré karnevalové veselí. Děti se při této příležitosti dozvěděly i něco o tradicích, zvycích a historii Masopustu. Už vědí, co následuje teď. Popeleční středou začalo období půstu a čekání na Velikonoce.

Každá třída, vyzdobená k této příležitosti, si naplánovala program podle svého. Proběhly promenády masek, soutěže, diskotéky, focení a jiný bohatý program. Domů si děti krom zážitků odnesly na konci dne sladkosti či diplom. Fotografie z jednotlivých tříd najdete pod článkem.

kolektiv učitelek MŠ Dukelská

1. třída Koťátka
2. třída Kuřátka
3. třída Štěňátka
4. třída Kačenky
5. třída Berušky
6. třída Motýlci