Do mateřské školy nastupuje pro nový školní rok 85 dětí ve věku 3-4 roky. Jsou pro ně připraveny třídy, ze kterých děti odešly do základní školy. Třídy Kačenky, Koťata, Kuřátka, Myšky a částečně i Slůňata v Longenově ulici, se v pátek 1.září dopoledne otevřely dětem a rodičům na krátkou dvouhodinovou návštěvu za účelem možnosti seznámení se s učitelkami a prostředím. Rodiče na tuto akci dostali pozvánku v předstihu a bylo jen na nich, jestli nabídku návštěvy ve školce využijí. Zájem byl velký a děti si již našly své značky v šatně, pohrály si s hračkami a rodiče vyplnili nějaké ty potřebné dokumenty. V pondělí, kdy školní rok začíná, bude již méně práce. Doufáme, že jsme i tímto krokem nastartovali dobrou spolupráci s rodiči dětí. A stejně jako na tyto nové, těšíme se i na naše již známé předškoláčky a na nový školní rok. Taťána Mastná, ředitelka školy.