Podzimní výstava v mateřské škole „U kohoutka Sedmipírka“.

Spolupráce se SOU stavebním Jana Nohy v Benešově se stala již dobrou tradicí při pořádání výstav v naší mateřské škole. I tentokrát se žákyně 1.ročníku oboru aranžér  z tohoto učiliště snažily z výrobků, které vytvořili rodiče a děti ze všech tří budov naší školky , nainstalovat v prostorách MŠ Dukelská  podzimní výstavu. Sešly se krásné a různorodé výtvory z papíru i přírodnin. Příjemnými  podzimními barvami oživily a zkrášlily chodby a haly této školky. Rodiče si mohou  výstavu prohlédnout v čase scházení a rozcházení dětí, tj. ráno, v poledne a odpoledne.  Tímto děkujeme všem rodičům, kteří přišli do školky společně s dětmi tvořit a všem, kteří sice neměli čas přijít do školky, ale přispěli nějakým tím „skřítkem Podzimníčkem“ vyrobeným doma. Děkujeme také dětem a paní učitelkám z naší školky a samozřejmě žákyním  a paní učitelce z odborného učiliště za přínosnou a skvělou spolupráci. Děkujeme.

                                                                                       Taťána Mastná, ředitelka MŠ.