Vážení rodiče, oznamuji vám, že naše mateřská škola bude o podzimních prázdninách pro přihlášené děti otevřená, pokud nenastane situace v souvislosti s nákazou Covid-19, a to, že bychom museli provoz přerušit kvůli karanténě zaměstnanců.

Pokud byste potřebovali umístit ve školce i děti předem nepřihlášené, např. proto, že se v rodině změnila situace, je to možné. Děti by měly být zdravé a nesmí být v karanténě. Provoz bude na hlavní budově MŠ ve třídě Koťátka od 6.30 hod. – 17.00 hod.

Doufám, že se po prázdninách sejdeme ve školce všichni zdraví. Proto vás všechny prosím, abyste dodržovali všechna hygienická opatření, která vyhlásila vláda a snažili se ochránit sebe a své blízké před onemocněním.

Taťána Mastná, ředitelka MŠ.