Nádherné dechberoucí představení jsme měli konečně po delší pauze možnost vidět u nás ve školce. Beruška Dorotka a svatojánský brouček Miki z hmyzí školy dostali za úkol udělat referát o stromech. Vzali nás proto na výpravu, kde se oni, ale i my dozvěděli mnoho důležitých a zajímavých informací. Už tedy víme, z čeho se stromy skládají, čím se živí, proč potřebují světlo a co je to fotosyntéza. Také jsme si připomněli, proč je důležité stromy chránit. Promítání pod velkou kopulí vás naprosto vtáhne do děje a bylo pro nás všechny nezapomenutelným zážitkem. Celou dobu se ozývalo od dětí (nejen od nich) spokojené „jé“, „wow“ i oblíbené „hustý“ a děti prožívaly s hlavními hrdiny celý příběh. Když se Miki zamotal do pavoučí sítě, napětí by se dalo krájet. Hlavní hrdinové dostali z referátu jedničku a za to si zasloužili postlesk.

K. Adámková, učitelka