Rozlučkou s předškoláky zábavný čtvrtek 13. 6. 2019 v MŠ nekončil, tedy rozhodně ne pro děti ze třídy Medvíďata. Poté, co skončilo rozloučení s našimi předškoláky, kterého se zúčastnili i rodiče, sourozenci, babičky, dědečkové, …. začala teprve ta správná show. 🙂 Děti si chvíli pohrály, zasportovaly a zasoutěžily, zazpívaly si za doprovodu piána a kytary, hledaly poklad na zahradě MŠ, užily si diskotéku v převlecích, společně povečeřely a připily si dětským šampaňským. Zlatým hřebem večera bylo letní kino na zahradě MŠ, kde bylo dětem promítnuto pár pohádek na dobrou noc. Vše se povedlo na jedničku, děti si to velmi užily a plné zážitků usnuly jako v bavlnce. Ráno se probouzely vyspinkané do růžova a natěšené na společnou snídani a další hezký den ve školce.

Lucie Pazderová