Upozornění pro rodiče nově přijatých dětí.
Vážení rodiče, obdrželi jste emailem pozvánku na informační schůzku. Pokud ji někdo neobdržel, může být na vině nečitelnost emailové adresy v Žádosti o přijetí. V tom případě napište, pozvánku odešleme znovu a správně. Vzhledem k opatřením ohledně koronaviru se budou konat schůzky v malém počtu rodičů a ne v budově MŠ, nýbrž na školní zahradě MŠ Dukelská. V daných termínech přicházejte nejspodnějším vchodem / máme tři, za plastikou kohouta jsou ještě dva vchody, tak tím schovaným za tůjí / a mějte připravenou roušku nebo respirátor.
Pokud se někdo z vás nebude moct schůzek, které jsou připraveny na dny 7., 9. a 10.6. zúčastnit, můžete se dostavit na schůzku v pořadí poslední, tj. v úterý 15.6.2021. Pokud ani termín nestihnete, bude vám rozhodnutí o přijetí vydáno až při nástupu vašeho dítěte do školky v září.
Těším se na setkání s vámi. Taťána Mastná, ředitelka MŠ