14.12. se třída Zajíčků rozezněla známými koledami a písněmi.
To si děti společně s paní učitelkami připravily vánoční tvoření a krátké vystoupení.
Za doprovodu klavíru a ukulele děti zazpívaly vánoční písně, zatančily taneček na píseň „Chvíle vánoční“ a poté ve dvojicích dávaly do hrnce ty ingredience, které jsou k uvaření Vánoc potřeba. Děti přidávaly hvězdičku, co nám svítí z dálky, stromeček, co jsou pod ním dárky, nebo šupinku, ať penízků je dost, či cukroví, jen tak pro radost. A když byly Vánoce uvařené, dárečky a pusinky rozdané, nezbývalo nic jiného, než si vytvořit nějaké pěkné vánoční ozdoby a dekorace.
Během tvoření se rozléhal třídou smích a rozvoněla se pečená jablíčka, kůra mandarinek a pomerančů, vůně vánočního cukroví a také vánočního čaje a punče.
Na Ježíška si děti ještě musí pár dní počkat, ale myslíme si, že se nám již nyní společně podařilo vytvořit kouzelnou vánoční atmosféru, a navíc si děti a rodiče odnesli něco hezkého, vlastnoručně vyrobeného, na památku.
Ještě jednou tímto děkujeme všem rodičům za to, že k této příjemné chvíli přispěli svými sladkými i slanými dobrotami.

Bc. Andrea Boubalíková