Úterý 11. 12. 2018 – den, na který jsme se my, děti a snad i rodiče moc těšili. Děti během prosince vyráběly ozdoby na náš venkovní stromeček a právě v tento den mělo proběhnout rozsvícení a ozdobení vánočního stromečku na zahradě naší školky. Avšak letos nám počasí nedovolilo tuto vánoční atmosféru nasát venku, tak jsme si ji tentokrát užili pěkně v teple ve školce. Děti s rodiči se nejprve pustili do vánočního tvoření, občerstvili se kávou, čajem a cukrovím od našich šikovných maminek a pak jsme si všichni krásně zazpívali i zatancovali za doprovodu úžasné Kateřiny Ševidové a Zdeňka Kopeckého. Společně strávený čas jsme si velmi užili a všichni jsme domů odcházeli s úsměvem a rodiče ještě navíc s přáníčkem a dárečkem od svých šikovných dětí.