Vítání adventu Na Paloučku

Svatý Martin se nám letos trochu opozdil, a tak se začal sníh snášet z nebe až o několik dní později. Tajně jsme doufali, že zůstane venku bílo i v úterý 28. listopadu. To se totiž chystalo tradiční setkání rodičů, dětí a přátel školy pod názvem „Vítání adventu“, kde jsme mohli společně přivítat nadcházející adventní čas. Opravdu se naše přání splnilo a z nebe sněžilo, jako když roztrhnete peřinu. Dodalo to celé akci kouzelnou atmosféru. Na našem setkání zpívala benešovská rodačka a zpěvačka Kateřina Ševidová známé dětské písně a vánoční koledy za doprovodu Zdeňka Kopeckého. Svojí pozitivní náladou vtáhla do tance a zpěvu nejen děti, ale i rodiče. Nechyběl teplý čaj, ovoce a voňavé perníčky. Nakonec přišla očekáváná chvíle, kdy jsme společně odpočítali čas pro rozsvícení vánočního stromečku, který teď bude vítat naše malé děti každý den při příchodu do školky.
Akce se určitě vydařila a my chceme touto cestou poděkovat všem, kteří si s námi přišli zazpívat, zatančit a na chvíli se zastavit v dnešní uspěchané době. Zároveň chceme všem popřát krásný předvánoční čas plný pohody, klidu, radosti a lásky.

Za kolektiv Paloučku
Mgr. Jaroslava Laliková