Vítání adventu v MŠ „U kohoutka Sedmipírka“ Benešov.

21.listopadu uspořádaly paní učitelky z nové kontejnerové přístavby  „Na paloučku“ akci pro rodiče a děti „Vítání adventu“. Písničky z pohádek  jim k tomu zazpívala Kateřina Ševidová, která do zpěvu zapojila i děti. Ty se dostatečně vytancovaly a kdo měl žízeň, dostal chutný čaj s čerstvým ovocem a  proti hladu pomohly perníčky. Na cestu domů si děti posvítily zapálenou prskavkou. Akce se totiž kvůli špatnému počasí  oproti plánu konala ve třídě  a tam nebylo možné zapálit velké množství prskavek, protože by spaliny otrávily vzduch. Tak alespoň při koncertu zářil vánoční stromeček. Jsme rádi, že přišlo hodně rodičů, i když do tance se jim příliš nechtělo, tak někteří si s Kateřinou Ševidovou alespoň zazpívali. Tímto jí i partnerovi, který hrál na klávesy, chceme poděkovat.

                                                                                           Taťána Mastná, ředitelka MŠ